PSYCHOLOGIA ŁÓDŹ

Akademia Liderów

Na rynku jesteśmy obecni już od roku 1994. Prowadzimy Akademię Liderów o kierunkach: psychologia terapeutyczna i rozwój osobowości, kształcimy głównie terapeutów oraz trenerów i szkoleniowców. Prowadzimy terapię holistyczną. Realizujemy również zajęcia z zakresu doskonalenia osobowości dla osób zainteresowanych rozwojem potencjału osobistego. Organizujemy warsztaty i kursy, zarówno otwarte, jak i zamknięte przeznaczone jedynie dla naszych słuchaczy. W Akademii Liderów można również skorzystać z usług gabinetu terapeutycznego w formie porad psychologicznych i doradztwa osobowości – terapia Łódź oraz konsultacje przez telefon i Skype. Nasza kadra to psychoterapeuci z Łodzi i kraju oraz psycholodzy i trenerzy. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i osobami prywatnymi w zakresie szkoleń, coachingu i kursów.

DLaczego uważamy siebie za wzór

Co nas wyróżnia

Kreowanie ludzi sukcesu poprzez uruchamianie potencjału wewnętrznego, budowanie pewności siebie i własnej wartości oraz odpowiedzialności osobistej.

NASZE CREDO I MISJA

Pomysłodawcy i założyciele Akademii

<b>mgr Elżbieta Liszewska</b>
mgr Elżbieta LiszewskaZałożycielka i Dyrektorka Akademii
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Neurolingwistyki w Warszawie. Pomysłodawca i założycielka Akademii Liderów. Trener praktyk i terapeutka który specjalizuje się w terapii uzależnień, doradztwie partnerskim oraz pracy z podświadomością. Dobrze znana w kraju i za granicą, jako konsultant-terapeuta, zajmująca się doradztwem w życiu osobistym i zawodowym.

Autorka książek o tematyce poradnikowo-psychologicznej: „Pochwała skrzydeł”, „Dusza Kobiety. Ego Mężczyzny”, „Miłość po przejściach”. W swoim życiu wyznaje zasadę ciągłego rozwoju i przekraczania granic. Wierzy, że zrozumienie, wsparcie i pomoc prowadzi do głębokiego poznania siebie i swoich potrzeb. W Akademii prowadzi zajęcia: umiejętności interpersonalne, zasady działania podświadomości, metody pracy z podświadomością, terapia indywidualna w pracy z podświadomością, terapia partnerska.

<b>mgr Ewa Liszewska-Michoń</b>
mgr Ewa Liszewska-MichońWspółzałożycielka Akademii
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Hogeschool van Amsterdam na kierunkach Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Zarządzanie.
Ewa skończyła również Akademię Liderów i cykl szkoleń rozwojowych. Odpowiedzialna za administrację i sprawy organizacyjne firmy.
<b>Monika Kucharska</b>
Monika KucharskaKierownik organizacyjny Akademii
Asystentka Pani Dyrektor. Organizatorka życia Akademii, która zna wszystkich i pamięta o wszystkim. Absolwentka Akademii Liderów. Prowadząca warsztaty rozwojowo-terapeutyczne. Jej życiowe motto „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w
świecie”.

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z NAJLEPSZYCH FACHOWCÓW

Nasi wykładowcy

<b><i>mgr Marzena Banasiewicz</i></b>
mgr Marzena Banasiewicz
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie w specjalizacji: pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna oraz Akademii Liderów w zawodzie Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna, ponad to Instruktor Improwizacji Tańca, Ruchu i Symboliki Ciała wg metody Detlefa Kapperta. W Akademii prowadzi zajęcia: umiejętności interpersonalne, metody zarządzania sobą, praca z uzależnieniami, praca z ciałem.
<b><i>mgr inż. Ewa Baszun</i></b>
mgr inż. Ewa Baszun
Absolwentka Akademii Liderów w zawodzie Instruktor Terapii Uzależnień, specjalizacja: Terapia Indywidualna. Ewa prowadzi terapie indywidualne, partnerskie, rodzinne, terapię uzależnień. Specjalizuje się w terapii uzależnień od alkoholu. Trener prowadzący szkolenia ze sprzedaży, sztuki prezentacji, asertywności, komunikacji, strategii własnego rozwoju.
<b><i>dr Aleksandra Grotowska</i></b>
dr Aleksandra Grotowska
Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa polskiego oraz doktorantka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim.
Absolwentka dwóch kierunków Uniwersytetu Łódzkiego: filologii polskiej oraz psychologii. Ukończyła studia podyplomowe z coachingu – life coaching – na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ.
Specjalizuje się w psychologii rodziny.
W Akademii prowadzi zajęcia: podstawy psychologii, podstawy psychiatrii i psychologii klinicznej, mechanizmy w psychoterapii, psychoanaliza i elementy terapii psychodynamicznej.
<b><i>mgr Iwona Jędrzejczyk</i></b>
mgr Iwona Jędrzejczyk
Absolwentka Akademii Liderów w zawodzie Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna. Trener prowadzący spotkania coachingowe z zakresu asertywności, komunikacji, autoprezentacji, sprzedaży oraz budowania pewności siebie.
<b><i>mgr Marta Kulik</i></b>
mgr Marta Kulik
Absolwentka Psychologii i Kulturoznawstwa. Certyfikowany coach ICC. Praktykujący trener, wykładowca oraz psycholog rodzinny specjalizujący się w problemach młodzieży i par.
Marta pomaga odnaleźć zarówno swoim pacjentom jak i słuchaczom potencjał, który tkwi w każdym z nas tak aby marzenia stały się celem do realizacji.
Prowadzi zajęcia: terapia rodzinna, terapia krótkoterminowa, terapia Gestalt, terapia poznawczo – behawioralna, terapia grupowa, trening interpersonalny.
<b><i>dr Monika Kuleczka</i></b>
dr Monika Kuleczka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego ze stopniem doktora nauk humanistycznych oraz Akademii Liderów
w zawodzie Instruktor Uzależnień Psychicznych, specjalizacja: terapia indywidualna.
Specjalizuje się w terapii kobiecości i we wsparciu terapeutycznym pacjentów onkologicznych.
Prowadzi zajęcia: Sztuka uważności
<b><i>mgr Dorota Mlostoń</i></b>
mgr Dorota Mlostoń
Absolwentka Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego w specjalizacji: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz Podyplomowego Studium Twórczości. Certyfikowany Trener NLP. Prowadzi szkolenia auto-rozwojowe oraz szkolenia dla kobiet.
W Akademii prowadzi zajęcia: wprowadzenie do NLP, NLP jako metoda pracy z grupą, działanie z mocą NLP, NLP w terapii.
<b><i>mgr inż. Agnieszka Sulikowska</i></b>
mgr inż. Agnieszka Sulikowska
Licencjonowany regreser, absolwentka Akademii Liderów (Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna). Prowadzi terapie indywidualne, konsultacje w zakresie doboru afirmacji. W Akademii prowadzi zajęcia: metody zarządzania sobą, umiejętności interpersonalne, zasady działania podświadomości, biznes w terapii.
<b><i>Joanna Wrońska</i></b>
Joanna Wrońska
Licencjonowany regreser, absolwentka Akademii Liderów (Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna) oraz dwuletniej Szkoły Życia wg Huny. Prowadzi terapie indywidualne, warsztaty rozwoju osobistego oraz zajęcia: terapia regresywna, terapia regresywna i podstawy Huny, metody pracy z podświadomością.
<b><i>inż. Tadeusz Zawitkowski</i></b>
inż. Tadeusz Zawitkowski
Absolwent Politechniki Łódzkiej.
Trener biznesu i szkoleniowiec. Wieloletni praktyk-menedżer, znany na rynku korporacyjnym jako doradca zarządu.
Absolwent wielu kursów z zakresu psychologii biznesu oraz międzynarodowych szkoleń Limra. W Akademii wykształcił wielu obecnych wykładowców. Sam preferuje prowadzenie zajęć z zakresu autoprezentacji oraz sztuki prezentacji, a także etyki i psychologii biznesu.

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z NAJLEPSZYCH FACHOWCÓW

Marketing & PR

<b><i>mgr Katarzyna Oleś</i></b>
mgr Katarzyna Oleś
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na kierunku Medycyna ratunkowa oraz Zdrowie Publiczne. Współwłaścicielka agencji marketingowej TakeYouUp. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż.
Oprócz tego kompleksowo zajmuje się kreowaniem nowych marek i re-brandingiem.

Pełnoprawnie działamy i nie boimy się tego pokazać

Zezwolenia

Jesteśmy wpisani do ewidencji szkól niepublicznych, działamy pod nadzorem kuratorium i Wydziału Edukacji. Posiadamy następujące zezwolenia:

Dla instytucji szkoleniowej
Nr ew. Ed.VII.4320-13/p.n./2004

Dla szkoły niepublicznej
Nr ew. ES.VIII.4320-46/sz.n./2003